Over onze medewerkers

En wat doen wij?

Verschillende expertises vullen elkaar perfect aan in het team van Die Computer. Samen staan wij voor klasse, of dat nou is bij een kleine reparatie of het implementatie van meerdere virtuele omgevingen.

Onderstaande medewerkers geven een impressie van ons team.

Gert-Jan Aaltink Directeur

In 2008 richtte Gert-Jan Die Computer op. Met zijn brede opgebouwde kennis praat hij u graag bij over alles rondom ICT-oplossingen voor zowel uzelf als uw bedrijf.



0573-460819 gert-jan@diecomputer.nl
Jesse IT Specialist

IT specialist. Zowel binnen- als buitendienst. Jesse kunt u zomaar voorbij zien komen in de welbekende Die Computer bus. Hij werkt regelmatig met collega`s aan projecten op locatie.



0573-460819 jesse@diecomputer.nl
Thomas IT Specialist

Als binnen- en buitendienstmedewerker beslaat het expertisegebied van Thomas het brede terrein van Office 365, Exchange, VmWare, HyperV en HPE.



0573-460819 thomas@diecomputer.nl
Daniƫl IT Specialist

Daniel is expert in alle producten en diensten rondom Microsoft 365 en bedrijfsomgevingen. Hij adviseert uw bedrijf voor de perfecte ICT-toepassing of -oplossing. Server oplossingen voor MKB en Wi-Fi systemen zijn voor Daniel dagelijks werk.



0573-460819 daniel@diecomputer.nl
Maureen Administratie

Wij hechten veel belang aan een goede administratie. Dankzij de kundige administratie van Maureen is dit uitstekend geregeld.



0573-460819 administratie@diecomputer.nl
Stefan IT Specialist

Stefan is zeer kundig op het gebied van bedrijfsautomatisering. Hij is gespecialiseerd in Server oplossingen. Maar ook als het gaat om VMware, Office365, Exchange of HPE hardware. Daarnaast kan hij u goed adviseren.



0573-460819 stefan@diecomputer.nl
Justin IT Support

Belt u naar Die Computer ICT? Dan is de kans groot dat u Justin aan de lijn krijgt. Justin is verantwoordelijk voor de computer reparaties in de werkplaats en voor de helpdesk. Hij is ervaren in het oplossen van computer problemen en helpt u graag op weg.



0573460819 justin@diecomputer.nl
Stagiair Leerzame ICT Stage

Pak die stageplek! Elk half jaar is er plek voor twee enthousiaste eerste- of eindejaars-studenten van de ICT-opleiding (niveau 2, 3, 4 & HBO). Informeer naar de mogelijkheden.



0573-460819 info@diecomputer.nl

Onze klanten vertellen

Buro Duck

Wij zijn een echte fan van Die Computer! Leuke, vakkundige jongens die goed meedenken en in normale mensentaal over computers en netwerken praten. We zijn heel blij met de snelle 4G internetverbinding bij ons kantoor in...

Buro Duck

Bekijk meer